Praonica

Kako bismo našim klijentima olakšali daljnje održavanje tekstilnih proizvoda iz naše ponude (restoranskog rublja, sjedalica, zavjesa te odjeće za medicinu i ugostiteljstvo) Naftalina je ponudila uslugu industrijskog pranja rublja.

Veliki kapacitet strojeva omogućava brzu i efikasnu uslugu, pranja, sušenja i glačanja tekstila, a kako bi sve funkcioniralo prema dogovorenom rasporedu (što je preduvijet brze i efikasne isporuke) naša vozila vrše prikup kod Vas kao i dostavu čiste robe na Vašu adresu.

Ukoliko se ukaže potreba za popravcima (promjena zatvarača na jastuku za stolac, odšiven gumb ili rašiven šav), isto smo u mogućnosti izvršiti tako da Vam roba dođe čista te spremna za korištenje.

Uz pranje i glačanje zavjesa nudimo i mogućnost skidanja i ovjesa istih kao i eventualno potrebno servisiranje vodilica ili ovjesnih sistema.

NAŠI KLIJENTI

Bistro Apetit | www.bistroapetit.com

Maredo Grill | www.maredogrill.com

Batak Grill | batak-grill.hr

Poliklinika Svjetlost | svjetlost.hr

Jarunski Dvori | www.jarunskidvori.hr

Restoran Korčula | www.restoran-korcula.hr

Zvona | www.zvonacatering.hr

NK Jarun | bistro-nk-jarun.com

Carpaccio | ristorantecarpaccio.hr

Time Restaurant & Bar | www.timerestaurant.hr

Sokol Security | www.sokol-security.hr

Kavkaz kazališna kavana | www.kavkaz.hr

Scroll Up